تبلیغات
تالش امروز وبلاگ سیاسی ، اجتماعی تالش بزرگ - تنها مشکل جلیلی و لنکرانی چیست؟
 
تالش امروز وبلاگ سیاسی ، اجتماعی تالش بزرگ
خاک سبزت را بهشتم تالشم من بوسه باران می کنم
درباره وبلاگ


این وبلاگ در تلاش انعکاس صحیح و درست اخبار و حواشی قبل و بعد انتخابات تالش برزگ است.

مدیر وبلاگ : تالش امروز
نویسندگان
نظرسنجی
حاج محمود شکری در توسعه ی اقتصاد و رفع بیکاری در تالش چگونه عمل خواهد کرد
سه شنبه 13 فروردین 1392 :: نویسنده : تالش امروز

در برهه ای که عده ای از تشنگان قدرت برای نشستن بر کرسی ریاست جمهوری و اصلح جلوه دادن خود، حتی ارتباطات مردمی رئیس جمهور و اینکه رئیس جمهور خود را نوکر مردم بداند را زیر سئوال می برند و حاضرند همه نقاط قوت دولتهای قبلی و ارزشهای انسانی و اسلامی را برای نیل به اهداف خود زیر پا بگذارند، تنها مشکل دکتر باقری لنکرانی و دکر جلیلی در این است که با همه اقبال های نخبگان و مردم حاضر نیستند خود را اصلح بدانند و برای رسیدن به قدرت دست و پایی بزنند. این همان موضوعی است که یک عضو شاخص جبهه پایداری انقلاب اسلامی به آن اشاره دارد.

به گزارش
بولتن نیوز به نقل از  بی باک، متقی‌فر در پاسخ به این سؤال که آیا برای گزینه‌های جبهه پایداری پس از صحبت‌های رهبری اتمام حجت برای کاندیداتوری صورت گرفته یا خیر گفت: این امر ممکن است؛ مشکل افرادی همچون جلیلی و لنکرانی این است که هیچگاه نمی‌آیند بگویند ما اصلح هستیم اما صحبت‌های نوروزی رهبر معظم انقلاب دست ما را کاملاً باز کرد و آنچه که ما در صدد آن بودیم حضرت آقا فرمودند و تأکید کردند رویکرد این دولت منهای ضعف‌های آن باید دنبال شود و این همان موضع جبهه پایداری است که بر تفکیک نقاط مثبت و منفی دولت فعلی تأکید داشت.

 مجید متقی‌فر عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه احتمالا در جلسه 14 فروردین با آیت‌الله مصباح بحث کاندیداهای این جبهه نیز مطرح شود اظهار داشت: بحث انتخابات در حال حاضر مهمترین بحث روز است و مقام معظم رهبری نیز در سخنرانی‌های خود همواره به این مسئله توجه دارند از این رو پس از صحبت‌های نوروزی رهبر فرزانه انقلاب در حرم رضوی ما یقین پیدا کردیم راهی که جبهه پایداری تا کنون آمده درست بوده است.

متقی‌فر با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب در انتخاب اصلح به رویکرد جبهه پایداری مبنی بر پافشاری و اصرار برای روی کار آمدن گزینه اصلح در حالیکه سایر گروه‌ها و ائتلاف‌ها بر صالح مقبول تأکید داشته‌اند تصریح کرد: متأسفانه پیش از این به جبهه پایداری به دلیل مطرح کردن برخی از مواضع حمله می‌کردند و کار از انتقاد گذشته بود و برخی مدعی بودند که گزینه اصلح گیرمان نمی‌آید اما دیدیم که رهبری بر این موضع تأکید کردند.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به انتقاد رهبر معظم انقلاب از تکنوکرات‌ها ادامه داد: برخی از کاندیداهای ریاست‌جمهوری در حال حاضر تکنوکرات هستند  اما با تهیه پاورپوینت‌هایی در صددم انتقاد به هاشمی برآمده‌ اند.

وی با بیان اینکه اگر با صحبت‌های اخیر رهبری متدینانه و شرعی برخورد شود به این نتیجه می‌رسیم که از مدلهای فعلی نمی‌توان به گزینه اصلح رسید،‌افزود: گزینه اصلح چنانچه از جبهه پایداری نیز نباشد ما آن را تأیید خواهیم کرد و اصلح از طریق شاخص‌هایی که رهبر انقلاب تعیین کرده‌اند به دست می‌آید.

متقی‌فر در پاسخ به این سؤال که آیا برای گزینه‌های جبهه پایداری پس از صحبت‌های رهبری اتمام حجت برای کاندیداتوری صورت گرفته یا خیر گفت: این امر ممکن است؛ مشکل افرادی همچون جلیلی و لنکرانی این است که هیچگاه نمی‌آیند بگویند ما اصلح هستیم اما صحبت‌های نوروزی رهبر معظم انقلاب دست ما را کاملاً باز کرد و آنچه که ما در صدد آن بودیم حضرت آقا فرمودند و تأکید کردند رویکرد این دولت منهای ضعف‌های آن باید دنبال شود و این همان موضع جبهه پایداری است که بر تفکیک نقاط مثبت و منفی دولت فعلی تأکید داشت.

این فعال سیاسی اصولگرا محور اصلی دیدار با آیت‌الله مصباح را فرمایشات اخیر رهبری و مسائل انتخابات دانست و درباره دیدار با نامزد نهایی این جبهه پس از فرمایشات نوروزی رهبر معظم انقلاب گفت که حتماً انشاءالله با آنها دیدار خواهیم داشت.

**پس از گرفتن نظر فقها کاندیدای قطعی جبهه پایداری را اعلام خواهیم کرد

وی ضمن اشاره به دیدار با آیت‌الله مصباح و با بیان اینکه پس از گرفتن نظر فقها کاندیدای قطعی جبهه را اعلام خواهیم کرد، متذکر شد: ما باید آخرین نظر فقها را دریافت کنیم و امروز برای ما بیشتر از همیشه ثابت شده فقهای جبهه پایداری نزدیک‌ترین نگاه را به مواضع رهبر معظم انقلاب دارند.

وی ضمن دعوت از همه گروه‌های سیاسی برای مداقه در فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حرم رضوی و قرار دادن آن به عنوان ملاک عمل تصریح کرد: اگر همه سیاسیون ملتزم به توصیه‌های نوروزی رهبری باشند ما دیگر شاهد بداخلاقی‌های سیاسی نخواهیم بود.

متقی‌فر با تأکید بر اینکه توصیه‌های نوروزی رهبر معظم انقلاب بسیار کلیدی و راهگشا بود، اظهار داشت: اگر کسی بخواهد از این توصیه‌ها به صورت گزینشی استفاده کند ولایت‌مداریش زیر سؤال خواهد بود.

متقی‌فر اولویت اول جبهه پایداری را برای عملیاتی کردن حماسه سیاسی حضور پرشور مردم در انتخابات دانست و خاطرنشان کرد: مشارکت عمومی برای نظام جدای از اینکه گزینه پایداری باشد یا سایر احزاب و گروه‌ها بسیار مهم است و این امر برای ما از گزینه انتخاباتی‌مان نیز مهم‌تر است.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری برنامه دیگر جبهه پایداری را عدم بداخلاقی سیاسی و حرکت تقوامدارانه در جریان انتخابات عنوان کرد و یادآور شد: افراد در جریان انتخابات نباید به کسی توهین کرده و اخبار کذب و شایعات را منتشر کنند و باید در چارچوب تبیین شده از سوی رهبری حرکت کنیم از این رو رقبا باید برنامه‌ها و مبانی فکری یکدیگر را نقد کنند.

**هیچکس نمی‌تواند سبد رأی خود را با بداخلاقی انتخاباتی پر کند

وی گفت: نقد مبانی فکری غیر از تاخت و تاز به اشخاص است و این امر شرعی و عقلانی نیست و مردم و رهبری آن را نمی‌پسندند چرا که با تخریب دیگران هیچکس نمی‌تواند سبد رأی خود را پر کند و مردم هم نشان داده‌اند به این نوع برخوردهای مخرب اقبالی ندارند.

متقی‌فر با اشاره به لزوم برخورداری از تفکر تیمی برای اداره کشور و تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر توجه به خرد جمعی تصریح کرد: ما در جهان موقعیتی داریم که فقط با روحیه تحول‌گرا و انقلابی می‌توانیم پیش‌برنده باشیم و در غیر این صورت یک رویکرد ارتجاعی اتفاق می‌افتد که ما را به پیش از سال 84 و سیاست‌های نخ‌نما و ناکارآمد و سیاست تساهل و تسامح باز می‌گرداند.

وی تأکید کرد: ما معتقدیم با حفظ شعارهای سوم تیر و حفظ گفتمان‌ امام و رهبری از همه انسدادها و گردنه‌های خطرناک و تحریم‌ها عبور خواهیم کرد چرا که مشکلات نظام به شرط شناسایی ظرفیت‌های بسیار عظیم آن در درون کشور قابل حل است و برای این کار نباید ظرفیت‌ها را با دیدگاه‌های خطرناک و غربگرایانه و وارداتی محدود کرد
.

نوع مطلب : انتخابات ریاست جمهوری، 
برچسب ها : جلیلی.لنکرانی.انتخابات،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 18 تیر 1396 04:52 ب.ظ
Everyone loves what you guys tend to be up too.

This type of clever work and exposure! Keep
up the great works guys I've added you guys to my own blogroll.
سه شنبه 13 فروردین 1392 02:09 ق.ظ
سلام

سایت جالبی داری اما بازدیدش خیلی کمه

من یه لینک باکس بهت معرفی میکنم که حداقال بازدید روزانه اش 16000 تاست

میتونی امتحان کنی !!!
در ضمن اگه کد لینک باکس رو نذاری لینکت تایید نمیشه

اینم ادرس منتظرم

http://juik.blogsky.com
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :